Członkami Stowarzyszenia są przedstawiciele trzech sektorów (publicznego, prywatnego i społecznego) z gmin Dzikowiec, Kolbuszowa, Majdan Królewski, Raniżów.
Lp. |
Imię i nazwisko
|
Sektor |
Funkcja w LGD |
1. |
Henryk Bajek |
Gospodarczy |
Członek |
2. |
Edward Sudoł |
Społeczny |
Członek |
3. |
Małgorzata Puzio |
Publiczny |
Członek |
4. |
Anna Korzeniowska - Fila |
Społeczny |
Członek |
5. |
Augustyna Płaza |
Społeczny |
Członek Komisji Rewizyjnej |
6. |
Bogusław Barnaś |
Gospodarczy |
Członek Rady |
7. |
Marian Hopek |
Społeczny |
Członek Zarządu |
8. |
Janusz Kwaśnik |
Społeczny |
Członek Rady |
9. |
Jan Zuba |
Publiczny |
Przewodniczący Rady |
10. |
Marek Margański |
Społeczny |
Członek Komisji Rewizyjnej |
11. |
Renata Nowak |
Społeczny |
Członek |
12. |
Ryszard Rzeszutek |
Społeczny |
Członek Rady |
13. |
Marek Gil | społeczny | Przewodniczący Komisji Rewizyjnej |
14. |
Barbara Bochniarz | społeczny | Członek Komisji Rewizyjnej |
15. |
Władysław Grądziel | Publiczny | Członek Rady |
16. |
Zbigniew Mytych | społeczny | Członek |
17. |
Monika Fryzeł | Społeczny | Prezes Zarządu |
18. |
Janusz Durak | Społeczny | Członek |
19. |
Jan Puzio | Publiczny | Członek |
20. |
Ewelina Nazimek - Bąba | Gospodarczy | Członek Rady |
21. |
Jacek Mroczek | Społeczny | Członek |
22. |
Edward Warzocha | Publiczny | Członek |
23. |
Adam Twardowski | Gospodarczy | Członek Rady |
24. |
Tomasz Fortuna GOK Majdan Królewski |
Publiczny | Członek |
25. |
Łukasz Wolski | Społeczny | Członek Rady |
26. |
Dariusz Sobolewski | Społeczny | Członek |
27. | Janina Wójtowicz | Społeczny | Członek |
28. |
Stanisław Łeptuch Stowarzyszenie Moja Mała Ojczyzna Komorów |
Społeczny | Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej |
29. |
Ireneusz Kogut Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Powiatu Kolbuszowskiego NIL |
Społeczny | Członek |
30. |
Marek Ulatowski Regionalne Towarzystwo Kultury im. J.M. Goslara |
Społeczny | Członek Rady |
31. |
Paweł Michno Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej |
Publiczny | Członek |
32. |
Mieczysław Burek | Społeczny | Członek |
33. |
Kazimierz Mikołajczyk Stowarzyszenie „Staniszówka" |
Społeczny | Członek |
34. |
Bogumiła Kosiorowska Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gminy Dzikowiec "Przystań" |
Społeczny | Członek |
35. |
Lucyna Wyka | Gospodarczy | Członek Rady |
36. |
Artur Plizga Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej |
Publiczny | Członek |
37. |
Bartłomiej Peret |
Społeczny | Członek |
38. |
Bogusława Mazur | Społeczny | Członek Rady |
39. |
Paweł Kasica | Społeczny | Członek Rady |
40. |
Monika Stopińska-Pacyna | Społeczny | Wiceprezes Zarządu |
41. |
Jerzy Wilk | Publiczny | Wiceprzewodniczący Rady |
42. | Józef Tęcza | Publiczny | Członek Rady |
43. |
Sylwia Blat | Społeczny | Członek Zarządu |
44. |
Edyta Wójcik | Społeczny | Skarbnik Zarządu |
45. |
Józef Ozga | Społeczny | Członek |
46. | Andrzej Chmielowski | Społeczny | Członek |
47. |
Edyta Mazur - Sitko | Społeczny | Członek |
48. |
Andrzej Wojnas Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej |
Społeczny | Członek |
49. | Krzysztof Kopeć | Gospodarczy | członek |